LVMH Heristoria.com Sitesini Müşterilerine Sundu

LVMH bünyesinde barındırdığı markaların arşivinden vintage ürünleri satışa çıkardığı web sitesi Heristoria.com ‘un açılışını yaptı. Heristoria.com 1900 – 2010 dönemlerinden eşsiz ürünleri online alışverişe sunuyor.

Zamansız ve Otantik Arşiv Parçaları

Sitede LVMH grup markalarının parfümeri, şarap ve şampanya, moda ve deri ürünler, saat ve mücevher kategorilerinden ürünler sunulacak. Şimdilik sitede 21 ayrı markadan 29 ürün bulunuyor ve her ürünün kendine özgü bir hikayesi var. Sunulan ürünler arasında 1926 yılına ait art deco döneminden €35,000 değerinde bir bileklik, Hubert de Givenchy tarafından yapılan €12,000 değerinde haute couture siyah ipek saten bir elbise ve Jean Patou arşivinden €800 değerinde ipek etek gömlek takım gibi parçalar var. Sitenin bir diğer heyecan verici yanı ise sunduğu ürünlerin yanında markaların da hikayesini hatırlatması, moda tarihinin dönemlerini inceleme fırsatı vermesi. LVMH basın açıklamasında ürünlerin zamansız, otantik ve son derece arzu edilir parçalar olduklarını belirtiyor.

Heristoria.com aynı zamanda müşterilerine satın aldıkları ürünleri kişiye özel olarak deneyimleme imkânı veriyor. Markaların atölyelerini ziyaret etmek, size özel prova seansları, şarap imalathanelerini gezmek ve tadım yapmak gibi fırsatlar da sunuyor.

heristoria

Heristoria kelimesi ise Fransızca miras anlamına gelen “heritage” ile Latince ve İtalyancada tarih anlamına gelen “storia” kelimelerinin birleşiminden oluşuyor.  Vintage parçaların tekrardan popülarite kazanması ile moda dünyasının önemli isimlerinden LVMH müşterilerine çeşitli seçenekte ikonik miras ürünleri Heristoria.com ile aynı çatı altında sunuyor.

Kaynak: https://ww.fashionnetwork.com/news/Lvmh-launches-heristoria-com-showcasing-its-labels-finest-archive-items,1463350.html

Selin Akyurt

Ted Üniversitesi’nde Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Modaya olan ilgim dolayısıyla İMA ve Vakko ESMOD’dan eğitimler aldım. Styling ve moda editörlüğü alanlarında ilerlemek istiyorum.

Henüz Yorum Yok

Cevap Bırak

E-Posta adresiniz yayımlanmayacak.