Kariyer Modası: İş Toplantısı

İş Toplantısı Stil Önerileri

Katılımcılarına kendilerini en iyi şekilde ifade edebilme, fikirlerini sunma ve birbirini daha iyi tanıma fırsatı sunan toplantılar, iş hayatının vazgeçilmez parçasıdır. Tabii bu toplantılarda kıyafet tercihi de en az beden dili kadar önemli bir rol oynuyor. İş toplantısı kombin önerilerimize rahat şıklık ile başlayalım.

1. Rahat Şıklık

Şık ve kendinizi rahat hissettiğiniz bir kombin ile, verimli ve kendinizi iyi ifade edebileceğiniz bir toplantı geçirme ihtimalinizi ikiye katlayabilirsiniz.Siyah kayık yaka bluz ve yüksek belli, cropped pantolonun üstüne giyeceğiniz kruvaze bir blazer ile profesyonel duruştan uzaklaşmadan rahatlığı yakalamak oldukça mümkün. Yüksek olmayan topuklular, sade tasarımlı deri bir çanta ve bir çift “U” küpe ile görünümünüzü tamamlayabilirsiniz.


Ürün Detayları:

Ceket: Neil Barrett, Pantolon: Vetements, Bluz: Valentino, Çanta: The Row, Ayakkabılar: Casadei, Küpeler: [Add]Tension

2. Güçlü Siyah

 

Siyahın iş hayatında en çok tercih edilen renk olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bunun en büyük sebeplerinden biri siyah renginin gücü, ciddiyeti, özgüven ve sorumluluğu temsil ediyor olması.

Siyah, dizde biten sade bir elbise, palto, deri stilettolar ve evrak çantasıyla oluşturduğunuz tepeden tırnağa siyah görünümüyle güçlü duruşunuzu ortaya koyabilirsiniz.

Ürün Detayları:

Elbise: Max Mara, Palto: Chalayan, Çanta: Gucci, Ayakkabılar: Saint Laurent, Küpeler: Sophie Buhai

3. Zarif Mavi

Siyahın ciddi ve güçlü etkisini koruyarak görünümünüze renk katmak da mümkün. Sade ve şık mavi bir bluzu siyah palto, dar paça krep pantolon ve stilettolarla kombine ederek rahat ve şık stilinizle toplantı boyunca iyi hissetmeyi garantileyin. Siyah bir evrak çantası ve abartıdan uzak gümüş küpelerle tamamlayarak konforunuzdan ödün vermeden zerafeti yakalayabilirsiniz.


Ürün Detayları:

Bluz: Dsquared2, Palto: DKNY, Pantolon: Altuzarra , Çanta: Tumi, Ayakkabılar: Salvatore Ferragamo, Küpeler: Sophie Buhai

İpek Kumtepe
İpek Kumtepe

Uluslararası ilişkiler okumak üzere 2010 yılında Ayazağa Işık Lisesi'nden mezun olan İpek, radikal bir kararla en büyük tutkusu olan modayla hayatını devam ettirmeye yönelik adımlar atmaya başladı. 2009'dan itibaren çok sevdiği fashion set yapımına ağırlık vererek kendini bu yönde geliştirmeye karar verdi. Şimdilerde Beykent Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı bölümünde tam burslu olarak öğrenim görüyor. Okulunun ilk yılında ELLE'de stajını yaptı. Oluşturduğu moda setlerini ve haftalık seçimlerini neylenegiysek.com adlı blogunda yayınlamaya devam etmekte.

Henüz Yorum Yok

Cevap Bırak

E-Posta adresiniz yayımlanmayacak.