Louis Vuitton Supreme Koleksiyonu İçin 8 Pop-Up Mağaza Açtı

Louis Vuitton’un Supreme ile olan işbirliği haberini yaptığımızdan beri neredeyse 7 ay geçmiş. Yedi ay içinde bu işbirliğini birçok ünlü ve blogger’ın üstünde gördük. Louis Vuitton’un erkek koleksiyonuna yeni bir hava katmanın yanı sıra kazandığı popülaritesiyle de projenin devamının geleceği geçtiğimiz aylarda biraz belli olmuştu. Louis Vuitton’un erkek koleksiyonunun kreatif direktörü Kim Jones ise projeyi heyecan verici ve insanları şaşırtıcı olarak yorumluyor ve şöyle diyor:

Günümüz New York’unda hiçbir erkeğin stili Supreme’siz tam değildir

 

Louis Vuitton x Supreme

Büyük ilgi çeken bu işbirliği bir adım öteye taşınarak 30 Haziran’da tüm dünyada 8 pop-up  mağaza açıldı. Pekin, Tokyo, Paris, Sydney, Londra, Los Angeles, Miami ve Seoul’de açılan pop-up mağazaların yerleri açılıştan sadece 2 saat önce resmileştirildi. Financial Times’ın haberine göre Londra’da mağazanın açılışından önce duyum alan bazı müşteriler 20 saat sırada bekledi. Londra’da 180 Strand adresinde açılan mağazanın konumu oldukça stratejik. Saville Row’a kısa bir mesafede bulunan bu lokasyon 2 yıl önce Louis Vuitton Series 3’e de ev sahipliği yapmıştı.

Londra’daki Louis Vuitton pop-up mağazası

Mağazanın içi ise tam iki markanın füzyonu olacak şekilde dekore edilmiş. Bu işbirliğinin 70’ler, 80’ler ve 90’lardaki New York sokak kültüründen ilham alan havasını mağazada da hissedebiliyorsunuz. Şu sıralar yolunuz bu şehirlere düşerse kaçırmamanız gereken bu mağazada kıyafetler, ayakkabılar ve aksesuarlar olduğu gibi mağazaya özel olarak üretilmiş süpriz parçalar da bulabilirsiniz.

Eda Binark

Istanbul doğumluyum.Nişantaşı Işık Lisesi'nin ardından lisans eğitimimi London College of Fashion’da Fashion Design& Development bölümünde tamamladım. Istanbul'a dönüp bir sene Vakko’da satın alma ve merchandising asistanlığı yaptıktan sonra Londra’ya geri dönüp yine LCF'de Moda Yönetimi ve Stratejik Moda Pazarlaması yüksek lisansı yaptım. Mayıs 2016'dan beri Moda Kariyeri’nde içerik editörüyüm.

Henüz Yorum Yok

Cevap Bırak

E-Posta adresiniz yayımlanmayacak.