Vans ve Crayola, Yaratıcılığı Eğlenceli bir Kapsül Koleksiyonla Kutluyor

Orijinal aksiyon sporları markası ve yaratıcı ifadenin destekçisi olan Vans, Vans x Crayola’nın 2010’daki ilk iş birliğinden 12 yıl sonra Crayola ile bir kez daha bir araya geliyor. Vans ve Crayola bu kez birlikte içinde herkesin kendi için bir şeyler bulabileceği parçalara sahip renkli bir ayakkabı, giyim ve aksesuar koleksiyonu yaratıyor. İkonik Vans stillerinin üzerinde Crayola sanat araçlarının klasik görünümünden ilham alan tasarımlara sahip bu koleksiyon, yaratıcılığı ve kendini ifade etme yollarını kutluyor.

Crayola İş Geliştirme ve Küresel Lisanslama Başkan Yardımcısı Warren Schorr, “Crayola herkesi “cesur olmaya” ve çizgilerin dışına çıkmaya teşvik ediyor” diye konuştu. “Yaratıcılığa yeni bir soluk getiren bir koleksiyon için Vans ile yeniden bir araya gelmekten heyecan duyuyoruz.”

Koleksiyon, her adımda macerayı hatırlatan eğlenceli boyama kitabı tarzındaki tekrar eden baskılarla güncellenen Authentic™ Van Doren Inspired ve Authentic™ DIY/Sketch Your Way stillerini içeriyor. ComfyCush SK8-Hi®’nin beyaz üst kısmı ise kişiselleştirilmeye hazır boş bir tuval olarak sizi bekliyor.

Vans Classic Slip-On ve SK8-Hi® dokulu kauçuk tabanlara, pamuklu kanvas kumaştan tasarlanan Vans x Crayola mini sırt çantası ise üst kısımda tutma saplarına, fermuarlı ön ceplere ve hareket halindeyken yaratıcı anlarınızda kolay ulaşabilmeniz için pastel boya cebine sahiptir.

 

Vans x Crayola koleksiyonundaki sneakerlar, giyim ve aksesuar modelleri ile bu ilgi çekici ve eğlenceli koleksiyonu tamamlıyor. Koleksiyonun öne çıkan diğer parçaları ise elle çizilmiş görseller ile süslenmiş dayanıklı pamuklu tişörtler ve kapüşonlular, kolunda Vans checkerboard deseni olan Vans x Crayola Crayon tişörtdür. Baskı detaylı sırt çantası, 5 panelli Jokey şapkası ve Vans x Crayola çorapları da koleksiyonu tamamlayan parçalardandır.

Vans x Crayola Koleksiyonu, Vans perakende satış noktalarında ve Vans.com.tr’de satışa sunu

Henüz Yorum Yok

Cevap Bırak

E-Posta adresiniz yayımlanmayacak.