Givenchy’e Veda Eden Riccardo Tisci’den En İyi 20

 

Dün akşamüstü moda dünyası Riccardo Tisci’nin 12 senenin ardından Givenchy’den ayrılacağını açıklaması ile çalkalandı.

Acaba dedikodular doğru mu?

Sonbahar-Kış 2017 erkek defilesinden neredeyse 2 hafta sonra yaptığı bu açıklama herkeste şok etkisi yaratırken, hem tasarımcı hem de moda evi bu ayrılığın ortak ve arkadaşça bir karar olduğunu söylüyor. Ünlü ismin Versace’ye gideceği dedikoduları ise ayrılık haberi çıkar çıkmaz konuşulmaya başlandı!

Senelerce Hollywood’un en ünlü isimlerini giydirmek…

Tisci, kendine has karanlık ve romantik stili, dahiyane vizyonu ile 12 yıl önce markanın kreatif direktör koltuğuna oturduğunda endüstriyi büyülemeye başlamıştı. Bu haberin ışığında ise, tasarımcının geçtiğimiz bu zaman boyunca Givenchy etiketi ile kırmızı halıya çıkardığı en iyi 20 kıyafet ile geriye dönüp biraz bakalım istedik.

 

rooneymara
mexico
courtney love
ciara
badu
zoe saldana
rooney
rihanna
Naomi
michelle
madonna grammy
liv taylor
kim kardashian
kim kardasg
florence
ctae blanchett
courtney love
beyoncéee
beyoncé
beyonce
Deniz Bulutsuz

Yabancı dillere olan tutkum beni Galatasaray Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümü mezuniyetime kadar götürdü. Terzi bir anneanne ve güzel sanatlar sevdalısı bir anne ile büyümekse, İstanbul Moda Akademisi Moda Yönetimi programını tamamlamamın nedeni oldu. Bir süre ELLE’de çalıştım. Reklam ajanslarında staj yaptım ve sosyal medya hesapları yönettim. Edebiyat ve moda ikilisini her fırsatta birbirlerine bağlayarak içerik üretmek ve bunları sosyal medyaya uyarlamak en büyük zevkim.

1 Comment

Cevap Bırak

E-Posta adresiniz yayımlanmayacak.