Lüks Markaların Piyasaya Sunduğu En Sıradışı Ürünler

Lüks moda markalarının ürünlerini ayakkabılar, kıyafetler ve çantalarla sınırlandırmak çok eskide kaldı. Markalar artık lüksü günlük hayatımızın her anına yerleştiriyorlar. Biz de moda dünyasındaki markaların çıkardığı, lüksün sınırlarını zorlayan en garip 13 ürünü listeledik.

Chanel Boomerang

Daha çok filmlerde gördüğümüz Boomerang’ı günlük hayatta kimler kullanıyor bilemiyoruz. Fakat böyle bir ihtiyaç var demek ki. Chanel lüks müşterisi için bunları üretmiş. Hatta geçtiğimiz günlerde Chanel Boomerangları sosyal medyada ufak bir kriz bile yaşadı. Avustralya yerlileri Aborjinlerin icadı olan Boomerangların Chanel tarafından yeniden yorumlanmasını birçok kişi Aborjin kültürüne saygısızlık olarak yorumladı. Tüm bu tartışmalar olurken siz de arkadaşlarınızla Boomerang keyfine varmak istiyorsanız, Chanel’den 4.830 TL’ye tahta bir boomerang satın alabilirsiniz.

Louis Vuitton Kaykay

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaykay severlere müjde, Louis Vuitton kaykayınız, kendi özel kılıfıyla birlikte geliyor.

Chanel Tenis Topları

Tenis, her zaman moda ve lüksün içinde olmuştur. Lüksün her alanına dokunan Chanel’in tenisi es geçmesi olmazdı. Şimdilik tek sıkıntı, 4 tanesine 1.700 TL verdiğiniz beyaz tenis toplarınızı kirletmeden oynamaya çalışmak. Kris Jenner ve Kim Kardashian, bu toplarla şimdiden tenise başladı bile.

Tiffany&Co Tenis Topu Kutusu

Tenis’te her daim lüks isteyenlere

 

 

 

 

 

 

Chanel toplarınızla tenisinizi bitirdiniz ama toplarınızı çantanıza rastgele atmak istemiyorsunuz, o zaman ihtiyacınız olan parça bir tenis topu kutusu. Hayatınızın her noktasında lüksten vazgeçemiyorsanız plastik, herhangi bir kutu yerine Tiffany& Co’ya uğrayıp gümüş bir tenis topu kutusu alabilirsiniz.

Prada Poşet Çayı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lipton, Twinings veya Fortnum& Mason çay olarak size yetersiz geliyorsa ve Prada markasına gönülden bağlıysanız, Prada Poşet Çaylarını denemenizin vakti belki de gelmiştir.

Louis Vuitton Champagne Cooler

Verdiğiniz davetlerde, LV monogramlı bir şampanya/şarap soğutucusuna mı ihtiyaç duydunuz? Şimdilik stoklarda tükenmiş olsa da kimbilir belki yeniden geri gelir.

Chanel Sörf Tahtası

Malibu Beach’te sörf yapmayı öğrenmek istiyorsunuz ama tahtanız yok. O zaman aradığınız lüks sörf tahtasını Chanel’de bulabilirsniniz.

Hermes Mahjong Oyunu

Telefondan veya bilgisayardan mahjong oynamak artık size sıkıcı geliyorsa, çözümü Hermes’de. Yaklaşık 147,000 TL’ye Hermes’den alacağınız Mahjong setiyle, oyunlarınız daha eğlenceli olacak.

 

Versace Tuz & Biberlik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İkea’dan sıkıldıysanız, yaklaşık 1000 TL’ye Versace’den tuz ve biberlik alabilirsiniz.

 

Missoni Hamak

 

 

 

 

 

 

 

İlk bakışta Missoni’den hamak almak akıllara hemen gelmese de, bu hamaklara talepler yoğun olmuş gibi görünüyor. 4 bin TL’lik bu hamağın stokları şimdiden tükenmiş.

Marc Jacobs Mezura

Moda tasarım öğrencisiyseniz dikiş kutunuza bir adet Marc Jacobs mezura koymanızın vakti gelmiş demektir.

Louis Vuitton Fotoğraf Çerçevesi

Aile resimlerinin yanında minik LV logosu isteyenler, 2500 TL’ye Louis Vuitton’dan çerçeve alabilirler.

 

 

Chanel Balık Tutma Seti

Chanel 2.55 çantasının dokusuna ve tasarımına sahip balık tutma seti, Chanel’den alınabilecek ürünlerde belki de aklımıza en son gelenlerden. Fakat, düzenli olarak balığa çıkıyorsanız niçin plastik aletlerle eşyalarınızı taşıyasınız ki?

 

Eda Binark

Istanbul doğumluyum.Nişantaşı Işık Lisesi'nin ardından lisans eğitimimi London College of Fashion’da Fashion Design& Development bölümünde tamamladım. Istanbul'a dönüp bir sene Vakko’da satın alma ve merchandising asistanlığı yaptıktan sonra Londra’ya geri dönüp yine LCF'de Moda Yönetimi ve Stratejik Moda Pazarlaması yüksek lisansı yaptım. Mayıs 2016'dan beri Moda Kariyeri’nde içerik editörüyüm.

Henüz Yorum Yok

Cevap Bırak

E-Posta adresiniz yayımlanmayacak.