Kariyer Modası: Yılbaşı Partisi

Siyah Elbise

Çalışma arkadaşlarınız, patronunuz, hatta rakiplerinizle sosyalleşmek için ideal bir fırsattır kurumsal yılbaşı partileri. Tabii bu partilerde insanların üzerinde iyi bir izlenim bırakmak için ne giydiğiniz de en az sosyal becerileriniz kadar önemli. Siyah, pelerin yakalı bir elbiseyi yine siyah topuklu ayakkabılar ve telefonunuz, rujunuz, kredi kartlarınızı koyabileceğiniz küçük bir clutch ile birleştirebilirsiniz. Altın rengi, uzun püskül küpeler ile siyahlara bürünmüş zarif şıklığınızı altın tonlarıyla parlatarak görünümünüzü tamamlamış olursunuz.

Ürün Detayları: Elbise: Valentino, Clutch: Chloé, Ayakkabılar: Nina Ricci, Küpeler: Eddie Borgo

Kış Beyazları

“Kış mevsiminde beyaz giyilmez” kuralı yıllar önce yıkıldı; iyi ki de yıkıldı! Böylece dolabımızdaki beyaz elbiselerimizi kış mevsimine uyarlayarak doya doya giyme rahatlığını yakaladık. Yılbaşı partisinde “wrap” efektli beyaz, krep bir elbise giyip hem iddianızı ortaya koyabilir, hem de iş arkadaşlarınızla pişti olma riskini ortadan kaldırabilirsiniz. Elbisenizle birleştireceğiniz bej oversized bir palto, yılan derisi görünümlü zarif topuklular, antrasit rengi bir clutch ve zarif sallantılı küpeler ile partiye hazırsınız!


Ürün Detayları:

Elbise: Dion Lee, Palto: Alberta Ferretti, Clutch: Bottega Veneta, Ayakkabılar: Aquazzura,  Küpeler: Eddie Borgo

Takım Elbise

Yılbaşı gecesinde şık olmak için elbise veya eteklere ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz!

Siyah ceket ve pantolon ile giyeceğiniz topuklularla maskülen ve feminenliği dengeleyerek zerafet ve ciddiyetin zamansız uyumunu yakalayabilirsiniz. Takımınızın içine giyeceğiniz gümüş rengi parlak bir bluz ile görünümünüze ışıltı katın ve ilerleyen saatlerde ceketinizi çıkarıp gecenin yıldızı olun!

Ürün Detayları:

Ceket: Thierry Mugler, Pantolon: Altuzarra, Bluz: H&M, Clutch: Brunello Cucinelli, Ayakkabılar: Gianvito Rossi, Küpeler: Isabel Marant

İpek Kumtepe
İpek Kumtepe

Uluslararası ilişkiler okumak üzere 2010 yılında Ayazağa Işık Lisesi'nden mezun olan İpek, radikal bir kararla en büyük tutkusu olan modayla hayatını devam ettirmeye yönelik adımlar atmaya başladı. 2009'dan itibaren çok sevdiği fashion set yapımına ağırlık vererek kendini bu yönde geliştirmeye karar verdi. Şimdilerde Beykent Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı bölümünde tam burslu olarak öğrenim görüyor. Okulunun ilk yılında ELLE'de stajını yaptı. Oluşturduğu moda setlerini ve haftalık seçimlerini neylenegiysek.com adlı blogunda yayınlamaya devam etmekte.

1 Comment
  1. Bence bu önerileri güzel bir şekilde uygulayabilen bir çalışan 2017 ye kesin olarak bir üst pozisyonda başlar.

Cevap Bırak

E-Posta adresiniz yayımlanmayacak.