Erkek Stilinde İtalyan Şıklığı

Erkek giyimin yeni gözdesi Buratti, tepeden tırnağa şık kombinler için Çetin Family güvencesinde alıcısıyla buluşuyor.

Çalışkan, dinamik ve centilmen modern erkeğin giyim tercihi Buratti, spor giyimden klasik giyime, parfümden valize kadar her mevsime ve her moda uygun geniş bir ürün yelpazesine sahip.

Buratti 2020 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nun anahtar parçaları modern görünümlü gömlek formundaki ceketler, klasik pantolonlar, özel yüksek bükümlü krep dokulara sahip, özel desen çalışmalarıyla dikkat çeken gömlekler ve yine karakterli tavrını koruyarak keten gömleklerle kombinlenebilen fit takımlar ön plana çıkıyor.

İtalyan tasarımcılarının bilgi ve tecrübelerinden yararlanılarak hazırlanan koleksiyona ait renk ve desen kombinasyonlarından size en uygununu görmek için Buratti 2020 İlkbahar- Yaz Koleksiyonu’nu hemen inceleyin. Buratti birbirinden trend desen ve renkleri, erkek giyiminde kalite ile buluşturuyor.

Casual şıklığın anahtarı gömlek ve polo yaka; zengin renk ve desen seçeneği Buratti kalitesiyle.

Maskülen çizgi daha fit ve daha modern bir görünüm altında…

Vücuda kusursuz oturan kalıplar, hafif formlar ile her mevsime uyarlanıyor. Özel kalıpların kalite ile buluştuğu klasik erkek giyiminde öncü marka, eşsiz renk ve desen çeşitliliği ile konforlu ve stil sahibi bir görünüm sunuyor.

Baharın enerjisini stiliyle yansıtan takım elbise ve smart casual kombinler, özgüvene ihtiyacınız olan her an için birebir..

Zamansız stilinize daimi şıklık sunacak Buratti, slim fit gömlek, şık erkek gömlek, klasik gömlek ve desenli spor gömlekleri ile her yerde şık olmanın tek yolu. Smart casual, casual ve özel davetlerde şık görünümler yaratan Buratti gömlekler, özel dokusu ve kusursuz kalıplarıyla sezonun favorisi.

Şık ve rahat kesimleriyle fit görünümler ortaya sunan Buratti pantolonlar, özel kumaş ve kalıp birleşimini kaliteyle buluşturuyor. Kumaş, keten ve kot pantolon seçenekleri ile birden fazla model imkanı sunan Buratti, kombinlerinizin vazgeçilmez parçası olmaya aday.

“Rahatlıkta İtalyan Çizgisi” sloganıyla yola çıkan Buratti’nin amacı modada lüks ve kalite kavramlarını ulaşılabilir kılmaktır. Hedefine ulaşmak adına belirlediği stratejisinde, erkek stilini her açıdan şekillendirerek, şık bir erkek rol modelinin bulunabileceği her ortamda ona eşlik edecek bir koleksiyon çizgisi oluşturulmuştur. Buratti’nin geniş kreasyon çeşidinden gömlek, t-shirt, pantolon, jeans, yelek, süveter, kazak, mont, ayakkabı, valiz, parfüm ve daha pek çok ürün kategorisi bulunmaktadır ve günümüzün trendleriyle ürün gruplarını genişleterek büyümeye devam etmektedir.

Henüz Yorum Yok

Cevap Bırak

E-Posta adresiniz yayımlanmayacak.