Kariyer Modası: Serbest Cuma Alternatifleri

Bugünkü setlerimizde ofisteki serbest Cuma’lar için, ne çok ciddi ne de fazla serbest kaçan setler hazırladık. Buna da “Not that casual Friday” adını verdik.  Hangisi favoriniz? Bize yazın.

Sneaker

casualfriday1

 

Serbest cumada (Casual friday) spor ayakkabı giymek kulağa riskli bir seçim gibi gelse de doğru ayakkabı ve doğru parçalarla dengelendiği sürece oldukça mümkün. Hafif ispanyol paça bir pantolonun üstüne giyeceğiniz kısa kollu triko kazak ve dar kesimli olmayan tüvit bir blazer ile kullanılan sade tasarımlı spor ayakkabılar profesyonel görünümden uzaklaşmadan rahat etmenin en kolay yolu.

Ürün Detayları: Triko kazak: Proenza Schouler, Blazer Ceket: Rag & Bone, Pantolon: Chloé, Çanta: Chloé, Ayakkabılar: Common Projects, Saat: Longines

Kick Flare

casualfriday2

Omuz dekoltesini günlük hayata adapte edebileceğiniz düşük omuzlu bir kazağı sezonun favorilerinden “kick flare” (kısa İspanyol paça) adıyla da bilinen kısa ispanyol paça pantolon, bileğin biraz üstünde biten botlar ve kemerli yün ceket ile kombine ederek profesyonel duruşunuzu serbest cuma konforuyla birleştirebilir; deri bir omuz çantası ve küçük gümüş küpeler ile görünümüzü tamamlayabilirsiniz.

Ürün Detayları:

Kazak: Balenciaga, Ceket: Stella McCartney, Pantolon: Stella McCartney, Çanta: Alexander Wang, Botlar: Sergio Rossi , Küpeler: Coach

Modern Tüvit

casualfriday4

 

Asimetrik kesimli tüvit bir elbiseyi topuklu, dizde biten bir çift deri çizme ve sade tasarımlı bir tote çanta ile birleştirerek iş yerinde profesyonel görünmenin yanı sıra iş çıkışı programlarınıza da son derece uygun bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Ürün Detayları:

Elbise: Isabel Marant, Çanta: Gucci, Çizmeler: Proenza Schouler, Bileklik: Diane von Furstenberg

İpek Kumtepe
İpek Kumtepe

Uluslararası ilişkiler okumak üzere 2010 yılında Ayazağa Işık Lisesi'nden mezun olan İpek, radikal bir kararla en büyük tutkusu olan modayla hayatını devam ettirmeye yönelik adımlar atmaya başladı. 2009'dan itibaren çok sevdiği fashion set yapımına ağırlık vererek kendini bu yönde geliştirmeye karar verdi. Şimdilerde Beykent Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı bölümünde tam burslu olarak öğrenim görüyor. Okulunun ilk yılında ELLE'de stajını yaptı. Oluşturduğu moda setlerini ve haftalık seçimlerini neylenegiysek.com adlı blogunda yayınlamaya devam etmekte.

Henüz Yorum Yok

Cevap Bırak

E-Posta adresiniz yayımlanmayacak.