Keşfetmeniz Gereken 5 Yabancı Influencer

Yaratıcılıklarıyla bize ilham veren influencerları takip etmeyi çok seviyoruz. Daha fazla tanınmayı hak ettiğini düşündüğümüz bazı isimleri sizin için bu yazıda listeledik.

1- Blanca Miro Scrimieri (@blancamiro)

Kural ve sınırlandırmalardan uzak, rengarenk ve desen dolu eklektik stiliyle İspanyol influencer Blanca Miroʼyu sizlere takdim ediyoruz!

Özellike ekose desenlerine olan sevgisiyle öne çıkan Blanca Miro, kişisel stiliyle bizlere renkler ve desenleri korkusuzca kullanma cesareti veriyor.

Blanca Miro

 

2- Emma Rowen Rose (@emmarowenrose)

23 yaşındaki Emma, dramatik, feminen, barok hissiyatlı ve gösterişli detaylarla dolu stiliyle bizleri kendi yarattığı vintage rüyasına davet ediyor.

Desenleri, renkleri ve eskiyle yeniyi ustaca birleştiren Emmaʼnın 20 yaşında kurduğu kendi markası Rowen Roseʼa da bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz!

3-Oumayma Elboumeshouli (@oumaymaboumeshouli)

Fas asıllı Amsterdamʼlı stylist ve sanat yönetmeni Oumayma Elboumeshouliʼnin Instagram hesabı mimari, fotoğrafçılık ve stylingʼin kusursuz birleşiminden oluşuyor.

Oumayma, gelişmiş ve benzersiz estetik algısı sayesinde kısa zamanda lüks markalar tarafından keşfedilmiş ve Burberry, Net-a-Porter ve daha birçok marka/platformla çalışma fırsatı bulmuş.

4- Linn Eklund (@linneklund)

Stockholm, İsveçʼli Linn, eğlenceli ve eklektik tarzıyla bu yılın öne çıkan influencerlarından biri. Maskülen ceket, feminen elbise, ağır botlar ve desenli paltodan oluşan bir kombin kulağınıza saçma gibi mi geliyor? Linnʼin Instagram hesabına baktıktan sonra fikrinizi kolayca değiştireceğinizden eminiz!

5-Leia Sfez (@leiasfez)

Zamansız, çabasız ve gerçek bir Parizyen stili tam aradığınız şeyse sizi Leiaʼnın Instagramʼına alalım!

Sade renk paleti ve oyuncu feminen-maskülen dengesine sahip giyimiyle Leia, harika bir günlük stil ilham kaynağı.

influencer

 

İpek Kumtepe
İpek Kumtepe

Uluslararası ilişkiler okumak üzere 2010 yılında Ayazağa Işık Lisesi'nden mezun olan İpek, radikal bir kararla en büyük tutkusu olan modayla hayatını devam ettirmeye yönelik adımlar atmaya başladı. 2009'dan itibaren çok sevdiği fashion set yapımına ağırlık vererek kendini bu yönde geliştirmeye karar verdi. Şimdilerde Beykent Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı bölümünde tam burslu olarak öğrenim görüyor. Okulunun ilk yılında ELLE'de stajını yaptı. Oluşturduğu moda setlerini ve haftalık seçimlerini neylenegiysek.com adlı blogunda yayınlamaya devam etmekte.

Henüz Yorum Yok

Cevap Bırak

E-Posta adresiniz yayımlanmayacak.