Adidas Originals Türkiye’ye Özel Kampanyasında Loris Karius İle Çalıştı

Adidas Orijinals yeni silüeti, P.O.D. SYSTEM’ın ‘Great Alone Better Together’ felsefesini tüm dünyada Paul Pogba ile duyurdu. Türkiye’ye özel yaptığı kampanya dahilinde ise Beşiktaş’ın kalecisi Loris Karius ile çalıştı.

Bir futbol yıldızı olan Loris Karius, P.O.D System’ın felsefesinden yola çıkarak, ‘tek başınıza harika olabileceğinizi, ancak hep birlikte daha iyi olunacağını’ zafer sonrası kutlamalarına dair verdiği bir örnekle anlattı.

Karius, “İyi bir galibiyetin ardından takımla birlikte kutladığımız en güzel anları düşünüyorum. Bütün takımın zaferi paylaşması gerçekten benzersiz bir deneyim. O anda tek başınıza iyi olduğunuzu ama hep birlikte daha iyi olduğunuz hissini, yani takım olma hissini yaşıyorsunuz” sözleriyle dile getirdi.

 

P.O.D. System birden fazla kaynaktan ilham alıp, onları tek bir tasarımda bir araya getiriyor: ayakkabı tabanında 3 boyutlu yastıklama teknolojisi, topuk desteği ve Eva burun tek bir tasarımda buluşuyor.

P.O.D. System sneaker severlere tasarım aşamasından ürünün oluşumuna kadar farklı kaynakların nasıl bir araya geldiğini ve mükemmel bir birliktelik oluşturduğunu anlatmayı hedefliyor.

Henüz yorum yok

Yorum yap

Email adresin yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.