Levi’s x Snoppy İşbirliği

 

Geçtiğimiz hafta Instagram’da Disney’in son işbirliği olan Opening Ceremony’den ve moda dünyasının bitmeyen Disney sevgisinden bahsetmiştik. Disney karakterlerinden sonra moda dünyasında en çok işlenilen çizgi karakter kuşkusuz Snoopy’dir.  Yıllardır çeşitli markalara konu olan Snoopy, bu sefer Levi’s ile yaptığı kapsül koleksiyonla karşımızda.

 

2018 Köpek Yılı

Snoopy’nin ikonik anları hepimizin gözünün önündedir değil mi? İşte bu anları tişörtlere, şapkalara, bez çantalara ve montlara taşıyan Levis zamansız bir denim/sokak giyim  markası olmanın yanı sıra yeniliklere de açık olduğunu gösteriyor. Sade bir kapsül koleksiyon olsa da bu işbirliği bizi çocukluğumuza götürmeyi başarıyor. Snoopy’nin seçimi popüler olmasının yanında bu sene Çin yeni yılının da köpek yılı olması. Hatta Gucci bile köpek yılına özel köpekli bir koleksiyon hazırlamıştı. Fakat bu Çin’li tüketicilerin ne kadar dikkatini çekecek onu bilemiyoruz. Nostalji kokan bu kapsül koleksiyonu online ve mağazalarda bulabilirsiniz.

 

Eda Binark
Eda Binark

Istanbul doğumluyum.Nişantaşı Işık Lisesi'nin ardından lisans eğitimimi London College of Fashion’da Fashion Design& Development bölümünde tamamladım. Istanbul'a dönüp bir sene Vakko’da satın alma ve merchandising asistanlığı yaptıktan sonra Londra’ya geri dönüp yine LCF'de Moda Yönetimi ve Stratejik Moda Pazarlaması yüksek lisansı yaptım. Mayıs 2016'dan beri Moda Kariyeri’nde içerik editörüyüm.

Henüz yorum yok

Yorum yap

Email adresin yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.