Lacoste’un Venus Williams İle Yeni Kampanyası

Lacoste, 2022 yılının başlarında tenis ikonu, teklerde 7 Grand Slam turnuvası şampiyonu eski dünya 1 numarası Venus Williams’ı global marka elçisi olarak seçtiğini duyurmuştu.

Lacoste, İlkbahar-Yaz 2022 sezonu için yeni duruşunu birkaç beklenmedik karşılaşmayla ortaya koydu. Bu kampanya ile marka, ikonik parçalarını çıkış noktası olarak konumlandırarak, yeni bakış açısıyla birlikte enerjisi yüksek yeni bir yola girdi. Kampanyada marka elçisi Venus Williams ile genç bir Lacoste hayranı arasında beklenmeyen bir buluşma gerçekleşti. Venus Williams’ın hayranı rolünde ise Oscar ödüllü Kral Richard filminde genç  Venus’ü canlandıran Saniyya Sidney var. Kral Richard, babalarından tenis eğitimi alan Serena ve Venus kardeşlerin başarı hikayelerini konu alıyor.

Kampanyada Sonbahar-Kış 2022 için mağazada unutulan beyaz bir ceket, genç kızı ve Venus Williams’ı bir araya getiriyor. Neşeli bir kadrajda, ikilinin ikonik timsahı taşıyan aynı ceketleri giydiğini fark ettiği an dans dolu bir mücadele başlıyor.

Belgesel formatıyla sokak stili çekimlerini harmanlayan kampanya fotoğrafları İrlandalı fotoğrafçı Ronan Gallagher tarafından çekildi. Kampanya görselleriyle birlikte paylaşılan kısa film ise yetenekli ikili Kenten tarafından çekildi.

Henüz Yorum Yok

Cevap Bırak

E-Posta adresiniz yayımlanmayacak.