Eastpak’ten Yeni Bir Andy Warhol Koleksiyonu

Aynı fotoğrafı tekrar etmeye başladım çünkü tekrarın aynı fotoğrafı değiştirme şeklini beğendim. Ek olarak insanlar aynı anda birden fazla fotoğraf bakıp özümseyebilirler diye düşünüyorum.

– Andy Warhol

 

Eastpak 60’ların pop-art’ına şekil veren ve aynı zamanda bir Eastpak hayranı olduğu bilinen Andy Warhol’u kutlamaya devam ediyor. Eastpak’in yeni koleksiyonu ünlü Amerikalı pop art sanatçısının hayatından ve çalışmalarından ilham alıyor. Koleksiyon, sanatçının ölümsüz desenleri arasında yer alan “Airmail” ve “Fragile” damgalarını Eastpak’in en ikonik tasarımlarıyla bir araya getiriyor. Koleksiyonda sırt çantası, bel çantası ve valiz var.

Fragile Serisi

Orijinalliğe ve bireyselliğe olan bağlılığı ile tanınan Andy Warhol’un klasik “Fragile” damgası lüks saten kumaş üzerinde benzeri olmayan bir şekilde ölümsüzleşiyor. 3M yansıtıcı desen kullanılan tasarımı daha görünür kılarken; işlemeli imza, özel baskılı astar ve sanatçının otoportrelerinden oluşan kılıfı ile çanta, gerçek bir koleksiyon parçasına dönüşüyor.

 

İşbirliğinin Geliri Andy Warhol Vakfına Destek Olacak

Andy Warhol’un isteğiyle 1987 yılında kurulan Andy Warhol Vakfı, bugüne kadar çağdaş görsel sanatların yaratılmasını, sunulmasını ve belgelendirilmesini destekleyen 275.000.000 $ ‘dan fazla bağışta bulunarak Amerika Birleşik Devletleri’nde çağdaş sanatın önde gelen fon sağlayıcıları arasında yer aldı. Vakıf Eastpak’le yaptığı gibi işbirlikleri ile lisanslı ürünlerden elde ettiği gelirlerle destekleniyor.

Daha fazla bilgi için lütfen www.warholfoundation.org adresini ziyaret edin.

Henüz yorum yok

Yorum yap

Email adresin yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.