Claudia Schiffer x Aquazzura İşbirliği

Moda haftalarının yoğunluğu derken, işbirliği haberlerine bir süre ara vermiştik. Fakat son dönemin gözde ayakkabı markalarından olan Aquazzura’nın kapsül bir koleksiyona imza atacağını duyunca kayıtsız kalamadık. Hem de söz konusu isim bir zamanların en ünlü süpermodellerinden olan Claudia Schiffer olunca bu proje daha da ilgimizi çekti.

 

Claudia Schiffer’ın hayat tarzından ve zevkinden ilham alan bu koleksiyon modelin favori Aquazzura parçalarından yola çıkarak tasarlanmış. Markanın kreatif direktörü Edgardo Osorio Claudia Schiffer için “Dünyanın en ikonik kadınlarından ve yıllardır moda sektöründe. Ayrıca muhteşem bir gözü var” diyor.

Claudia Schiffer ve Edgardo Osorio

Bu kapsül koleksiyondaki birçok parça halihazırda mevcut Aquazzura modellerine çok benzemekte ama yine de Claudia Schiffer’ın minik dokunuşları hissediliyor. Bu ikilinin bir işbirliği için ne kadar uyumlu olduğu tartışılır olsa da, bu ay içinde Beymen’lerde satışa çıkacak bu koleksiyonun çok rağbet göreceği şimdiden belli.

Eda Binark
Eda Binark

Istanbul doğumluyum.Nişantaşı Işık Lisesi'nin ardından lisans eğitimimi London College of Fashion’da Fashion Design& Development bölümünde tamamladım. Istanbul'a dönüp bir sene Vakko’da satın alma ve merchandising asistanlığı yaptıktan sonra Londra’ya geri dönüp yine LCF'de Moda Yönetimi ve Stratejik Moda Pazarlaması yüksek lisansı yaptım. Mayıs 2016'dan beri Moda Kariyeri’nde içerik editörüyüm.

Henüz yorum yok

Yorum yap

Email adresin yayınlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.