Adidas’tan FIFA 2022 Dünya Kupası Koleksiyonu

Adidas FIFA World Cup 2022™’yi, efsanevi krampon serisinin en son yenilikçi tasarımlarını kutlayan, Al Rihla World Cup Pack’i piyasaya sunuyor: X Speedportal, Predator Edge ve Copa Sense.  Al Rihla, her milli takımın dünya futbolunun en büyük futbol sahnesine ulaşmak için gösterdiği taahhüt ve kararlılığı temsil eden Arapça “yolculuk” anlamına geliyor.

Her serinin son yeniliklerini içeren bu üç krampon, ilk olarak Mart 2022’de açıklanan FIFA Dünya Kupası 2022™ Al Rihla Resmi Maç Topu ile tutarlı bir tasarım yaklaşımını sergiliyor.

Hem Al Rihla Resmi Maç Topunun hem de Al Rihla Dünya Kupası Paketindeki kramponların renkleri ve tasarımı modern oyunun hızını yansıtıyor, ilhamını da mimariden ve Katar bayrağından alıyor.

Dinamik tasarımlar, kendilerinin en iyi versiyonu olmaya çalışan oyuncuları desteklemek için yaratıldı ve her biri oyunda imkansızı başaran takımları, oyuncuları ve taraftarları birleştirerek tek bir başlangıç çizgisi sunuyor.

Adidas Football Graphics and Hardwear Design Director Franziska Loeffelmann: “Bu özel turnuva ve büyük sahne için, modern oyunun oynandığı tempoyu yansıtan hız ve hareketin özünü yakalamak istedik. Bazılarının imkansız olarak gördüğü hareketleri sergileyen oyuncularla birlikte, Al Rihla World Cup krampon paketiyle daha hızlı bir gelecek hayal ettik ve sahadaki sihri yansıtmak için Al Rihla Resmi Maç Topu ile aynı canlılık ve heyecan ile hayata geçirdik.”

Al Rihla World Cup Pack İçeriği:

Al Rihla X Speedportal 

adidas’ın en son yeniliği olan X Speedportal’ın her detayı, en hızlı oyuncular için tasarlanırken sağladığı rahatlıkla her boyutta hızın kilidini açmalarına yardımcı olur. adidas’ın yenilenen SPEEDFRAME teknolojisi, denge sistemi ve SPEEDSKIN 2.0 dizaynı, gerçek üstü hız ve her yöne hareket edebilmek için tasarlandı.

Al Rihla Predator Edge

Predator Edge ilk kez spin ve tutuşu destekleyen ve çığır açan bir yenilik olan ZONE SKIN’i sunarken, kramponun tabanındaki yeni FACET FRAME, sahada güçlü hareketi destekler ve denge ile dinamik tutuş sağlar. Bu teknoloji ayrıca, ağırlığı kramponun önüne doğru dağıtırken topa vurulduğunda güç aktarımını optimize eden bir parçaya sahiptir.

Al Rihla Copa Sense 

İnsan ayağına ilişkin anatomik bilgilerden faydalanılarak içten dışa tasarlanan COPA SENSE, kullanıcıya gelişmiş bir his ve optimum dokunuş sağlamak için adidas’ın tasarım yeniliklerini, (SENSEPODS, TOUCHPODS ve SOFTSTUDS) sahiptir. Adidas Al Rihla World Cup Pack 11 Ekim’de https://www.adidas.com.tr/tr/alrihla_pack ve Adidas mağazalarında satışa sunulacak.

Futbolda Adidas hakkında: 

Adidas futbolda dünya lideridir. FIFA World Cup™, UEFA Avrupa Şampiyonası, UEFA Şampiyonlar Ligi ve Major League Soccer gibi dünyanın en önemli futbol turnuvalarının resmi tedarikçisidir. adidas ayrıca Real Madrid, Manchester United, Arsenal, FC Bayern Münih ve Juventus gibi dünyanın en iyi kulüplerinden bazılarının yanı sıra, Almanya (DFB), İspanya (RFEF), Belçika (RBFA), Arjantin (AFA) gibi en iyi Federasyonlara da sponsorluk yapmaktadır. Adidas ayrıca Leo Messi, Paul Pogba, Mohamed Salah, Paulo Dybala, Karim Benzema, Catarina Macario, Jude Bellingham, Vivianne Miedema, Trinity Rodman, Jennifer Hermoso, Serge Gnabry, Pedri, Joao gibi dünyanın en iyi atletlerinden bir çoğunun da partneridir.

 

Henüz Yorum Yok

Cevap Bırak

E-Posta adresiniz yayımlanmayacak.